Новини

Блокування ресурсів інтернет

Блокировка ресурсов сети

Шановні абоненти та клієнти компанії Бігнет!

На виконання Указу Президента України від 15 травня 2017 року №133/2017 (далі - Указ), яким введено в дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» ( далі - Рішення РНБО) повідомляємо, що станом на 01.06.17 ТОВ «Бігнет» відповідно до рекомендацій Департаменту Кіберполіції Національної поліції України виконало низку заходів щодо технічної реалізації блокування доступу до ресурсів/сервісів мережі Інтернет, таких як: «Mail.ru» (www.mail.ru), соціально-орієнтованих ресурсів «Вконтакте» (www.vk.com), "Однокласники" (www.ok.ru), drweb.ru, kaspersky.ru та сервісів, що надаються yandex.ru та yandex .ua.

Детальний перелік заблокованих ресурсів доступний на Офіційному Інтернет-представництві Президента України (http://www.president.gov.ua/documents/1332017-21850).

Сподіваємось на Ваше розуміння та подальшу співпрацю.

Інтернет від БІГНЕТ у місті Вишгород!

Якісний та швидкий Інтернет від БІГНЕТ став доступним жителям Вишгороду! Підключення Вашого бізнесу чи будинку до Інтернету тепер доступне у передмісті Києва.

Пропонуємо високошвидкісний безлімітний Інтернет у Вишгороді. Гарантуємо стабільний канал та безперебійний зв'язок, а для бізнесів – корпоративні мережі, дата центр та реєстрацію PI\AS.

Швидкий Інтернет у місті Вишгород від БІГНЕТ – це цілодобова підтримка наших абонентів, найдоступніші ціни на зв'язок та стабільний АПТАЙМ.


Точка агрегації знаходиться на вул. Шолуденка 19 БЦ КАРАТ

З 1 січня українські телеканали стануть платними.

З 1 січня 2017 року в Україні набирає чинності закон Закон № 1663-19  "Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги"

З нового року телеканали отримують право вимагати від операторів телебачення плати за доступ кожного окремого абонента до своїх телеканалів.

Медіагрупи "1 + 1 Media", "StarLightMedia", "Inter Media Group" та "Медіа Група Україна" намагаються втручатися в адміністративну діяльність компаній-провайдерів і вимагають обов'язкового розміщення всіх своїх каналів у відкритому соціальному пакеті, при цьому забороняють стягувати додаткову плату з абонента. Багато хто вважає, що такий контроль не що інше, як спроба остаточної монополізації інформаційного простору за рахунок витіснення з нього каналів інших мовників.

 

 

 

 

Навіщо переплачувати за інтернет?

 

Юридичні особи – організації та фірми – платять провайдерам у кілька разів більше, ніж звичайні люди, які підключили до мережі свої домашні комп'ютери. Виникає цілком логічне питання – чому той самий мегабіт трафіку продають за різними цінами? Пояснення цьому знаходимо в тому, що провайдинг мало чим відрізняється від інших видів бізнесу, а кожен бізнесмен бере зі споживача своїх товарів та послуг стільки, скільки згоден заплатити споживач. Знизити ціни продавця може змусити чи конкуренція, чи падіння попиту. Але головна причина в тому, що мегабіт трафіку, який отримують фізичні та юридичні особи – це два різні мегабіти. Один – «справжній», а інший – не зовсім.

Що це означає? А те, що міський провайдер, який працює з рядовими користувачами, купує у магістрального провайдера порт, наприклад, у 1000 мегабіт,  а продає своїм клієнтам – фізичним особам вже по 100 мегабіт.

Провайдер при цьому рекламує урізані мегабіти як повноцінні. Розрахунок простий. Звичайний середньостатистичний користувач задіє своє інтернет-з'єднання в кращому разі лише кілька годин на добу. Імовірність того, що всі клієнти інтернет-провайдера одночасно використовуватимуть свій трафік по максимуму, дорівнює нулю. І значить, швидше за все, рядові споживачі просто не помітять того, що насправді мають зовсім не обіцяний мегабіт, а куди скромніше з'єднання.

Але більшість фізичних осіб не може і не хоче оплачувати вартість справжнього мегабіту. Тим більше, що навіть у споживача урізаного мегабіту є цілком реальна можливість отримати доступ до мегабіту повноцінного – вночі, коли решта споживачів трафіку, як правило, сплять. Або у першій половині дня, коли більшість людей сидять в офісах, а діти у школі. Все як на дорозі: головне - не потрапити на годину пік.

Юридичні особи тому й платять у рази більше, бо отримують від міського провайдера повноцінний мегабіт. І одержують саме те, за що платять! На що витрачаються гроші, які сплачує компанія? По-перше, на цей «магістральний мегабіт» з розумною націнкою. По-друге, забезпечення надійності. Сюди включаємо і техпідтримку висококваліфікованих фахівців та виплату неустойки, тощо. Більшість тих грошей, що платять фірми та організації, йде саме на зарплату професіоналів, які забезпечують цілодобове обслуговування корпоративних користувачів. Та й обладнання на корпоративних лініях класом вище. Це вже не «аматорський дриль», а повноцінний робочий інструмент.

 

Дочірні категорії

Сторінка 1 із 2