Новини

Шановний абонент!

зміна тарифу

Шановний абоненте,

Ми звертаємося до вас з важливою зміною, яка стосується вартості послуг доступу до Інтернету для наших клієнтів у приватному секторі Києва та Київської області, починаючи з 1 лютого 2024 року.

Ми усвідомлюємо нинішню складну ситуацію в країні, викликану агресивним військовим вторгненням росії. Це призвело до зростання витрат на логістику, обслуговування мережі та матеріальних ресурсів, що в свою чергу призвело до необхідності перегляду тарифів.

Це важке, але необхідне рішення, яке дозволить нам забезпечити вам стабільний та надійний зв'язок у цей важливий час. Ми робимо все можливе для того, щоб підтримати якість наших послуг та відновити мережу, яка постраждала через бойові дії та обстріли.

Тариф 150 гривень в місяць анульовано і переведено на 250 гривень.

Запрошуємо вас переглянути нові тарифні плани в Особистому кабінеті для отримання додаткової інформації. Якщо у вас виникли будь-які питання або потреба у додатковій підтримці, будь ласка, звертайтеся до нашої служби підтримки.

Дякуємо за ваше розуміння та лояльність. Наша мета - надати вам найкращий сервіс у будь-якій ситуації.

З повагою,

 

Блокування ресурсів інтернет

Блокировка ресурсов сети

Шановні абоненти та клієнти компанії Бігнет!

На виконання Указу Президента України від 15 травня 2017 року №133/2017 (далі - Указ), яким введено в дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» ( далі - Рішення РНБО) повідомляємо, що станом на 01.06.17 ТОВ «Бігнет» відповідно до рекомендацій Департаменту Кіберполіції Національної поліції України виконало низку заходів щодо технічної реалізації блокування доступу до ресурсів/сервісів мережі Інтернет, таких як: «Mail.ru» (www.mail.ru), соціально-орієнтованих ресурсів «Вконтакте» (www.vk.com), "Однокласники" (www.ok.ru), drweb.ru, kaspersky.ru та сервісів, що надаються yandex.ru та yandex .ua.

Детальний перелік заблокованих ресурсів доступний на Офіційному Інтернет-представництві Президента України (http://www.president.gov.ua/documents/1332017-21850).

Сподіваємось на Ваше розуміння та подальшу співпрацю.

Інтернет від БІГНЕТ у місті Вишгород!

Якісний та швидкий Інтернет від БІГНЕТ став доступним жителям Вишгороду! Підключення Вашого бізнесу чи будинку до Інтернету тепер доступне у передмісті Києва.

Пропонуємо високошвидкісний безлімітний Інтернет у Вишгороді. Гарантуємо стабільний канал та безперебійний зв'язок, а для бізнесів – корпоративні мережі, дата центр та реєстрацію PI\AS.

Швидкий Інтернет у місті Вишгород від БІГНЕТ – це цілодобова підтримка наших абонентів, найдоступніші ціни на зв'язок та стабільний АПТАЙМ.


Точка агрегації знаходиться на вул. Шолуденка 19 БЦ КАРАТ

З 1 січня українські телеканали стануть платними.

З 1 січня 2017 року в Україні набирає чинності закон Закон № 1663-19  "Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги"

З нового року телеканали отримують право вимагати від операторів телебачення плати за доступ кожного окремого абонента до своїх телеканалів.

Медіагрупи "1 + 1 Media", "StarLightMedia", "Inter Media Group" та "Медіа Група Україна" намагаються втручатися в адміністративну діяльність компаній-провайдерів і вимагають обов'язкового розміщення всіх своїх каналів у відкритому соціальному пакеті, при цьому забороняють стягувати додаткову плату з абонента. Багато хто вважає, що такий контроль не що інше, як спроба остаточної монополізації інформаційного простору за рахунок витіснення з нього каналів інших мовників.

 

 

 

 

Дочірні категорії

Сторінка 1 із 2