Фінансовим компаніям

Організаціям, які працюють у сфері фінансових ринків (банки, кредитні спілки, інвестиційні та страхові компанії), для забезпечення конфіденційності своїх бізнес операцій необхідно мати гарантовано надійні, сучасні рішення щодо передачі пакетів даних. Компанія «БігНет» у роботі з фінансовими організаціями використовує передові, перевірені рішення у наданні послуг та у процесі співробітництва, враховує всі побажання клієнта.

Виробництву

Керівники та інвестори компаній, що займаються виробництвом, для постійного збільшення прибутку щодня шукають нові ринки збуту, оптимізацію витрат виробництва, розширення виробничих площ для збільшення обсягу продукції, що випускається, і виконують ще багато інших функцій.

Компаніям у сфері торгівлі

Для оптимізації робочих процесів, підвищення конкурентоспроможності, зниження витратної складової компанії Бігнет пропонує клієнтам наступні послуги:
- Організація корпоративної мережі для торгових компаній (організація єдиного інформаційного майданчика для всіх філій)
- Послуга якісного швидкісного інтернету зі швидкістю передачі даних до 10 Гбіт/с
- Забезпечення телефонним зв'язком усіх філій компанії.
- Супутні інформаційні послуги

Транспортним компаніям

Компанія «БігНет» охоче надасть транспортним компаніям послуги в організації управління компанією: управління транспортними засобами, супровід процесів подачі транспортних засобів, оптимізація часу на вирішення різноманітних питань і завдань, що виникли під час виконання робіт, ефективність відпрацювання замовлень, що надійшли.

Власникам нерухомості

Підключення до телекомунікаційних систем комерційної, приватної нерухомості відрізняються від підключення до інтернету в домашніх умовах складністю підключення та обладнанням, що використовується. Вартість такого підключення та щомісячне обслуговування вища.

Забудовникам

При плануванні будівництва будівлі, компанії забудовники стикаються з необхідністю продати телекомунікаційну інфраструктуру в даному об'єкті. Оптимальне рішення та якість побудови систем телекомунікацій надалі неодмінно додасть інтерес до даного об'єкту, що у свою чергу веде до збільшення доходів власника.